BingX Big Time(BIGTIME) ve Loom Network(LOOM) Sözleşme Ticaretini Listeliyor



SİNGAPUR - Media OutReach - 12 Ekim 2023 - Önde gelen dijital varlık ticaret platformu olan BingX, Standard Vadeli İşlemler için BIGTIME/USDT'nin ve hem Standard hem de Sürekli Vadeli İşlemler için LOOM/USDT'nin tanıtımıyla vadeli işlem portföyünü genişlettiğini duyurmaktan heyecan duyar.

Bu stratejik hamle, BingX'in hem acemi hem de deneyimli yatırımcılara hitap eden çeşitli ticaret seçenekleri sunma taahhüdüyle uyumludur. BIGTIME/USDT ve LOOM/USDT'yi vadeli işlem tekliflerine ekleyerek, BingX, kullanıcıların piyasadaki en yenilikçi ve dinamik ticaret çiftlerine erişimini sağlayarak ticaret deneyimlerini geliştirmeye devam ediyor.

BingX platformu ayrıca Loom Fiyatı ve Bigtime Fiyatı için fiyat listeleri ve fiyat tahminlerini içermektedir. Bu geliştirme, kullanıcılarımızın işlem yapmadan önce bilinçli kararlar alabilmeleri için gerekli bilgilere sahip olmalarını sağlar.

Bu yeni eklemeler hakkında detaylı bilgi için kullanıcılar resmi BingX destek sayfalarını ziyaret edebilir:


Hashtag: #bingx #cryptoexchange #copytrading #coinlisting

发行人全权负责对本公告的内容
BingX Hakkında
BingX Hakkında
BingX, dünya genelinde 100'den fazla ülke ve bölgedeki kullanıcılara spot, türev, ızgara ve kopya ticaret hizmetleri sunan önde gelen bir kripto para borsasıdır. 5 milyondan fazla kullanıcı tabanıyla BingX, kullanıcılar, uzman yatırımcılar ve platform arasında güvenli ve yenilikçi bir şekilde bağlantılar kurar. Medya İletişim
来源:

BingX

类别:

CryptoCurrencies

阅读:

Russian

发布于:

12 Oct 2023

过去的新闻稿

更多

立即联系 Media OutReach

立即联系我们