Bingx, Kullanıcıları İçin USDC Marjlı Perpetual Swap SunuyorSINGAPUR - Media OutReach - 25 Mayıs 2022 - Sosyal işlem platformu BingX, USDC marjlı sürekli swap (Perpetual swap) sunmaktan mutluluk duyuyor. Yeni ürün kullanıcıların BingX türev borsalarında USDC bakiyelerini kullanmasına izin veriyor.

BINGX523.jpg

Örneğin borsacılar Bitcoin kullanarak Bitcoin miktarına göre emri verebilecek ve USDC ile işlem yapabilecek. Bu yeni Perpetual swap, BingX işlem platformlarında bulunan diğer işlemleri de birleştiriyor.

BingX'te Küresel İletişim & PR Yöneticisi olan Elvisco Carrington,"Mevcut durumlar ele alındığı zaman herkes USDT'nin volatilitesi konusunda endişeli. Bu nedenle de değişimleri ve piyasa taleplerini karşılamak için değişiklikler yapmak uygun bir seçenekti. Geçtiğimiz hafta kullanıcıların şikayet ettiği noktaları dinledik ve göreceli olarak daha güvenilir ve güvenli olan USDC marjlı Perpetual swap sunumu ile isteklerine cevap vermeye çalıştık. BingX, yeni ve yenilikçi ürünleriyle daha fazla değer katmaya devam edecek."

Yakın zamanda BingX, borsacıların 7-gün gibi kısa bir süre için (USDT olarak) bir projeye yatırım yapmasına izin veren finansal bir ürün sundu ve bu ürün kullanıcılar arasında iyi bir karşılık gördü. Yakında ikinci bir proje gelecek ve bu proje USDC olabilir. BingX yakın zamanda daha çeşitli ürünler ve hizmetler çıkaracağı için takip etmeye devam edin.

发行人全权负责对本公告的内容
BingX Hakkında
BingX Hakkında
2018 yılında kurulan BingX, ,,, ve gibi popüler coinleri sunan dünyanın lider sosyal borsa platformlarından birisi haline geldi. Tüm kripto para endüstrisini zenginleştirmek için içsel sosyal işlem özelliklerine sahip, güvenli, güvenilir, kullanıcı odaklı ve açık bir ekosistem sunan küresel dijital varlık, spot ve türev işlem platformu. BingX, faaliyet gösterdiği ülkelerde ve bölgelerde yerel hükümetler tarafından tanınan ve düzenlenen kayıtlara veya finansal lisanslara sahip.

#BingX

来源:

BingX

类别:

CryptoCurrencies : Trade

发布于:

25 May 2022

过去的新闻稿

更多
#CryptoCurrencies #Business

14 March 2023

MetaTrust Labs Announces Strategic Partnership with BingX

立即联系 Media OutReach

立即联系我们