SİBUR, depremzedelere yardım için Türkiye AFAD’ına 1 milyon dolar transfer ettiMOSKOVA, RUSYA - Media OutReach - 8 Mart 2023 - Rusya'nın önde gelen petrokimya üreticisi SİBUR, ülkedeki ölümcül depremlerin mağdurlarına yardım etmek için 1 milyon doları Türkiye Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'na (AFAD) gönderdi.

Şirket daha önce de felakette evlerini, mallarını ve sevdiklerini kaybeden kişilere destek olmak için Şubat-Mart 2023 tarihleri arasında Türkiye'de satılan her ton üründen en az 5 dolar bağışta bulunmayı kararını almıştı.

SİBUR, 2022 yılında polipropilen ve polietilen, BOPP filmler, sentetik kauçuklar, polistiren, MAN ve polikarbonatın yanı sıra LPG ve sıvı kimyasallar da dahil olmak üzere ürün tedariki ve satışını ayda yaklaşık 100.000 tona kadar artırdı.

Şirketin desteğiyle Rus işletmeler, SİBUR'un hammaddelerinden üretilen plastik ürünleri depremler nedeniyle üretim ve lojistik aksaklıklarıyla karşı karşıya kalan Türkiye'ye kesintisiz şekilde tedarik etmeye devam etti.Hashtag: #SİBUR

发行人全权负责对本公告的内容
Editörler için:
Editörler için:
SIBUR, yaklaşık 50.000 çalışanı ile Rusya'nın en büyük entegre petrokimya şirketi ve en hızlı büyüyen küresel petrokimya oyuncularından biridir. Şirketin benzersiz dikey olarak entegre iş modeli, 100 ülkede tüketim malları ve otomotiv endüstrilerinin yanı sıra inşaat, enerji, kimya ve diğer endüstrilerde kullanılan son derece rekabetçi ürünler sunmasını sağlar.

SIBUR, petrol ve gaz çıkarma yan ürünlerinin yakılmasından kaynaklanan CO2 emisyonlarını değerli petrokimya ürünlerine dönüştürerek azaltmaya yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için:

来源:

SIBUR

类别:

Philanthropy and Social Investments

 
发布于:

08 Mar 2023

过去的新闻稿

更多

联系 Media OutReach Newswire

立即联系我们