PUMLx, Bybit Launchpad 2.0’da ListelenecekGOLD COAST, AVUSTRALYA - Media OutReach - 28 Eylül 2022 - Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit, Bybit Launchpad 2.0’da artık PUML Better Health’in hizmet tokeni olan PUMLx’in de listeleneceğini duyurdu!

PUML Better Health, Kurumsal Zindelik alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş orijinal web3, hareket et-kazan (move-to-earn) platformudur. PUML; hareket et-kazan, sağlıklı ve zinde yaşam endüstrisinde faaliyet göstermektedir. Kullanıcılar; yürüyüş, uyku, meditasyon ve daha pek çok sağlık görevini tamamlayarak Ethereum blok zinciri üzerinden PUMLx tokenleri kazanırlar. PUMLx token, mobil uygulamalarında günlük adım sayısı üzerinden kullanıcılara ödül vererek bireysel tüketicilere de hareket et-kazan hizmeti sunmayı planlıyor.

PUML Better Health; LVMH, Deloitte, Western Union ve daha pek çok büyük kurum ile iş birliğine girip önemli bir gelir ve büyüme kaydederek Kurumlar için Hareket Et-Kazan hizmetini başarıyla kullanıma sunmuştur.

Token sahipleri; ödülleri stake etmek, varlık takası, sporcu NFT’leri ve diğer nadir hizmetleri satın almak için PUMLx kullanabilirler. Kullanıcılar PUMLx ile aynı zamanda PUML’nin ileride kullanıma sunulacak olan oyun içi NFT’si WearX’i de satın alabilecek. WearX, günlük adım sayısını katlamak ve Hareket Et-Kazan ödüllerini artırmak için stake edilebilecek bir akıllı saattir.

Sonuçta PUMLx, hizmet tokeninin güvenilirliğini ve bütünlüğünü sağlayıp ileride bir yönetişim tokeni olması için uygun bir zemin hazırlayarak PUML ekosisteminin büyümesine ve ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Birçok kullanıcının tercihi olan Bybit Launchpad 2.0 platformu, alanda en çok aranan tokenlerden bazılarının çok kısa bir süre önce listelenmesiyle yenilendi. Bybit kullanıcıları, token dağıtımına kaydolmak veya Launchpad 2.0’ın yeni çekiliş modeline katılmak için BitDAO (BIT) taahhüt edebilirler. Bu yeni modelde kullanıcılar, yeni token dağıtımından pay alma şansı yakalamak için nominal miktarda Tether (USDT) stake edebilirler. Ayrıca önceki listelemelerde en iyi performans gösteren tokenler de Launchpad üzerinden satın alınabilecek.

Kullanıcı sayısı 10 milyona erişen Launchpad 2.0, Bybit’in büyüme hikayesinde önemli bir yere sahip.Hashtag: #PUMLx #Bybit

发行人全权负责对本公告的内容
Bybit Hakkında
Bybit Hakkında
Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Bybit; Formula 1 yarış takımı, Oracle Red Bull Racing, e-spor takımları NAVI, Astralis, Alliance, Virtus.pro, Made in Brazil (MIBR) ve Oracle Red Bull Racing Esports ve ortak futbol takımları Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka ile iş ortağı olduğunu bildirmekten gurur duyar.

Daha fazla bilgi için lütfenadresini ziyaret edin.

Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’isosyal medya platformlarından takip edin


来源:

Bybit

类别:

CryptoCurrencies

阅读:

English, Japanese, Russian

发布于:

28 Sep 2022

过去的新闻稿

更多

立即联系 Media OutReach

立即联系我们