DEFY’ın İlk Borsa Arzı, Bybit Launchpad 2.0’da YapılacakROAD TOWN, Britanya Virjin Adaları - Media OutReach - 5 Ağustos 2022 - Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası olan Bybit, Bybit Launchpad 2.0 platformunda DEFY’ın yerel platform tokeni ve hizmet tokeni olan DEFY’ı listeleyecek.

DEFY, oyna-kazan türünde bir mobil NFT blok zinciri oyunudur. Sanal ve fiziksel dünyalar arasında köprü kurarak oyuncuları metaverse dünyasında buluşturan DEFY, hiperbasit (hyper casual) türünde bir şifre kırma oyununu, gerçek dünya keşiflerini ve artırılmış gerçeklik (AR) maceralarını bir arada sunuyor. Beklentilerin ve gerçekliğin sınırlarının ötesine geçen bu oyunla ilgili buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz: https://defydisrupt.io/.

Bybit, DEFY’ın ilk borsa arzına ev sahipliği yapacak. DEFY’ın, Bybit Launchpad 2.0’da kullanıma sunulduktan sonra 15 Ağustos’ta Spot piyasasında listelenmesi planlanıyor. Yeni iyileştirmelerle seviye atlayan Launchpad 2.0, çığır açan blok zinciri projelerine ev sahipliği yapan bir platformdur.

DEFY token, kullanıcıların oyun içi varlıkları satın almak, diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmak ve oyunda operatör olarak daha etkili şekilde yer almak için kullanabilecekleri bir hizmet tokenidir. Kullanıcılar genelde oyun içinde elde edilen başarılarla kazanılan veya Bybit Launchpad 2.0’dan satın alınan DEFY token karşılığında FCOINS (oyun içi para birimi) alabilir.

DEFY, Bybit’in gelecek vadeden kripto projeleri için oluşturulmuş, kullanımı kolay platformunda listelenen web3 projeleri arasında yerini alıyor. Bybit Launchpad 2.0’da kullanıcılar, bu alanda en çok talep gören tokenlerin bir kısmına erkenden erişim elde edebiliyor. Bybit kullanıcıları, token dağıtımlarından yeni token kazanma şansı elde etmek için BIT taahhüt ederek katılabilecekleri gibi belirli miktarda Tether (USDT) stake edip yeni çekiliş yöntemini kullanarak da katılabilir. Ayrıca kullanıcılar, Launchpad’de daha önceden listelenen ve en iyi performansa sahip tokenleri de satın alabilir.
Hashtag: #Bybit

发行人全权负责对本公告的内容
Bybit Hakkında
Bybit Hakkında
Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit, Mart 2018'de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Bybit, Formula 1 yarış takımı Oracle Red Bull Racing'in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports'un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin:

Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit'in sosyal medya platformlarını takip edin:


来源:

Bybit

类别:

CryptoCurrencies : Trade

发布于:

05 Aug 2022

过去的新闻稿

更多
#CryptoCurrencies #Business

28 November 2022

Bybit Announces $100 Million Support Fund for Institutional Clients

#CryptoCurrencies #Business

18 November 2022

Bybit CEO Lays Out His Transparency Roadmap

立即联系 Media OutReach

立即联系我们